Gaukite atsakymus į aktualius klausimus

Nerandate atsakymo, kurio ieškote? Susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo komanda dabar.

Kaip susidoroti su automobilio vibracijomis vairuojant?

Vairuojant vibracijos gali kilti dėl disbalansuotų ratų ar padangų, susidūrus su įgriebtu keliu arba dėl kitų mechaninių veiksnių. Jei vibracijos neišnyksta savaime, turėtumėte nedelsdami kreiptis į servisą.

Kaip pasiruošti automobilį žiemai?

Prieš žiemą būtina pasirūpinti tinkamomis žieminėmis padangomis, patikrinti šildymo sistemą, bateriją ir užtikrinti, kad antifrizas būtų tinkamoje koncentracijoje.

Ką daryti, jei degalų įpurškimo sistema yra neefektyvi?

Jei pastebite sutrikimus degalų įpurškimo sistemoje, pavyzdžiui, mažesnį galingumą arba didesnį degalų suvartojimą, turėtumėte kreiptis į specialistą. Tokios problemos gali reikšti, kad reikia valyti arba pakeisti įpurškimo ventiliatorius, purkštukus ir t. t.

Kaip galėčiau išlaikyti baterijos gyvavimą?

Baterijos gyvavimui išlaikyti rekomenduojama kas keletą mėnesių nuvykti į servisą tikrinti jos būklę ir atlikti būtinas priemones, jei reikia. Be to, užtikrinkite, kad nenaudojate elektros įrenginių, kai variklis išjungtas.

Kodėl svarbu išlaikyti tinkamą padangų slėgį?

Tinkamai išpūstos padangos užtikrina gerą automobilio stabilumą, ilgesnį padangų gyvavimą ir mažesnį degalų suvartojimą. Peržiūrėkite padangų slėgį bent kartą per mėnesį.

Kaip dažnai turėčiau keisti alyvą?

Paprastai alyvą reikėtų keisti kas 7000 - 15000 kilometrų, tačiau tai gali skirtis priklausomai nuo naudojamo alyvos tipo ir jūsų automobilio charakteristikų.

Kokios yra būtiniausios techninio aptarnavimo procedūros?

Būtiniausios procedūros apima alyvų keitimą, filtrų pakeitimą (oro, kuro, aliejaus), ratai ir padangos balansavimą bei tikrinimą, stabdžių patikrinimą, įleidimo sistemos valymą ir kt.

Kaip dažnai turėčiau atlikti automobilio techninį aptarnavimą?

Dauguma automobilių gamintojų rekomenduoja atlikti reguliarų techninį aptarnavimą kas 10 000-15 000 kilometrų arba kartą per metus, priklausomai nuo to, kas įvyksta anksčiau. Tai padeda išlaikyti automobilio veikimą optimaliu lygiu.